فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی:

ولایت‌پذیری در همه زمینه‌ها سرلوحه سپاه است

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را سرباز ولایت می‌داند گفت: یکی از شاخصه‌های بارز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ولایت‌پذیری در همه زمینه‌ها است.

سردار علی قاسمی صبح امروز در دیدار فرماندهان سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بیرجند اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خود را سرباز ولایت می‌داند.

وی با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های بارز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ولایت‌پذیری در همه زمینه‌ها است افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشتیبان ولایت فقیه است.

فرماندهان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: سپاه خود را فدایی دستورات ولی امر مسلمین می‌داند و در همه شئونات خواسته‌اش بر این است که خود را سرباز ولایت بداند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی نیز در این جلسه تصریح کرد: نعمت ولایت و امامت نعمت عظیمی است که خداوند بر ما منت گذاشته و سایه ولایت فقیه و رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) و پس از ایشان آیت‌الله خامنه‌ای را بر سرما گذاشته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی با بیان اینکه امروز ما لایق هستیم در رکاب ایشان حرکت کنیم خاطرنشان کرد: یکی از شاخص‌های سپاه ولایت پذیری و ولایت مداری است.

وی یادآور شد: پیوند بین مومنان با ولایت یک امر مهمی است که شاگردان این مکتب این راه را با عمل، نگاه عمیق و تدابیر در زندگی و مدیریت خود نشان می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: نمایندگان ولی فقیه در هر استان حلقه اتصال مردم با رهبری هستند و آیت‌الله عبادی درخراسان جنوبی این حلقه اتصال را برقرار کردند و امید است همه ما در رکاب ولایت فقیه گام برداریم و توفیق عمل شایسته را داشته باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.