پس از نماز جمعه این هفته بیرجند

خروش مردمی "مرگ بر آمریکا" در شهرهای خراسان جنوبی طنین‌انداز شد

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان خراسان جنوبی دیار فرهنگ و هنر امروز پس از حضور در نماز جمعه در شهرهای مختلف در تظاهراتی پرشور مخالفت خود با توطئه‌های آمریکای جنایتکار در دشمنی با ملت ایران را نشان دادند.

مردم ولایتمدار وهمیشه در صحنه استان خراسان جنوبی در حماسه‌ای شکوهمند و خروشی انقلابی، عهدشکنی استکبار جهانی در خروج از برجام را محکوم  و بار دیگر با آرمان‌های  والای انقلاب تجدید عهد وپیمان کردند.

در این راهپیمایی که به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در تمام شهرهای استان برگزار شد، راهپیمایان با شعار مرگ بر آمریکا بر پایبندی با آرمان‌های انقلاب و امام راحل و منویات مقام معظم رهبری، تاکید کردند.

تظاهرات مردمی ضد استکباری و محکومیت عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا امروز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه از مقابل مصلاها و مراکز اقامه نماز جمعه در نقاط مختلف سراسر استان برگزار شد.

در این مراسم اقشار مختلف مردم، زن و مرد، پیر و جوان، دانشگاهی و حوزوی، بازاریان و فرهنگیان، همه و همه حضور چشمگیری داشته و یکصدا فریاد "مرگ برآمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.

در بیرجند این مراسم و تظاهرات پس از اقامه نماز باشکوه جمعه در مصلی المهدی این شهر از مقابل مصلی و به سمت خیابان صنعت و معدن با حضور حجت‌الاسلام عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان و اقشار مختلف مردم  برگزار شد.

به گزارش تسنیم در پایان این راهپیمایی در بیانیه‌ای با تاکید بر ایستادگی بر آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران از مسئولان خواسته شد با بی‌اعتمادی به دنیای کفر و عهدشکنان از مواضع و حقوق حقه ملت ایران با اقتدار و سربلندی دفاع کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.