نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی

توطئه‌های دشمن با هوشیاری و بصیرت مردم خنثی می‌شود

هوشیاری، بصیرت و بیداری مردم برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن تاکید کرد و گفت: نباید اجازه دهیم انقلاب اسلامی به دست نامحرم بیفتد.

آیت‌الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در همایش رسم هجرت اظهار داشت: هوشیاری، بیداری و بصیرت مردم می‌تواند توطئه‌های دشمنان را خنثی کند.

وی با بیان اینکه اگر شعار استقلال آزادی و عدالت را از زبان بیگانگان شنیدید و یا اگر مردم‌سالاری که حق مردم است از دموکراسی غربی درآوردند باید وحشت کنیم افزود: نباید اجازه دهیم انقلاب اسلامی به دست نامحرم بیفتد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: آن‌هایی که از عدالت انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند انسان‌های بی‌تفاوت نیستند بلکه چمران‌ها هستند و رویش‌های انقلاب اسلامی به ما امید می‌دهد و نمی‌گذارند صحنه خالی باشد.

عبادی با بیان اینکه دشمنان با هوشیاری و کارشناسی شده توطئه انجام می‌دهند افزود: در صحنه‌های سیاسی و تشکیلاتی بهشتی‌ها وجود دارند و از طرفی در انقلاب اسلامی هم ریزش و هم رویش‌های زیادی وجود داشته و بسیاری در ظاهر از امتیازات انقلاب اسلامی استفاده می‌کند اما باطن آن‌ها چیز دیگری است و دشمنان در یک پروژه حساب شده هر کاری بر براندازی نظام انجام می‌دهند.

پروژه‌های منابع طبیعی و آبخیزداری اولویت بسیج سازندگی خراسان جنوبی است

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی نیز در این همایش اظهار داشت: سال گذشته ۱۴ هزار نفر در قالب ۹۲۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام شدند که اکثر این گروه‌ها بومی بودند.

مهدی هنری با بیان اینکه در ایام نوروز امسال نیز یک هزار و ۳۰۰ نفر در قالب ۷۳ گروه جهادی در مناطق محروم استان حضور پیدا کردند که از این تعداد ۴۰۰ نفر از گروه‌های جهادی میهمان بودند افزود: در حال حاضر بیش از ۵ هزار گروه جهادی سطح‌بندی شده در سطح کشور وجود دارد و برای هر کدام از این گروه‌ها نقطه جغرافیایی مشخصی پیش‌بینی شده است.

وی بیان کرد: سال گذشته ۴۴۰ کارگاه کمک اشتغال در استان تاسیس شد که برای تاسیس این کارگاه‌ها بیش از ۴۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: یکی از مشکلات اصلی مشاغل خرد در روستاها، تامین سرمایه در گردش و تامین بازار است و برنامه ایجاد صندوق‌های قرض‌الحسنه روستایی و شهری در دستور کار بسیج سازندگی قرار گرفته است که تمام فرایندهای این صندوق‌ها مردمی است.

هنری با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست امسال ۶۰ صندوق قرض‌الحسنه در مناطق مختلف استان ایجاد می‌شود که تاکنون نیز ۱۱ صندوق به مرحله واریز اعتبار رسیده و تاسیس شده است افزود: پروژه‌های منابع آبی و آبخیزداری از اولویت‌های بسیج سازندگی استان است.

وی با بیان اینکه بر اساس طرح اعتلای جهادی ۲۲۷ گروه جهادی در استان شناسنامه‌دار شدند که برای هر کدام از این گروه‌ها یک منطقه جغرافیایی مشخص شده و تا پنج سال در این مناطق فعالیت می‌کنند اظهار داشت: یکی از برنامه‌های بسیج سازندگی کمک به دولت در اجرای پروژه‌های عمرانی است.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه سال گذشته ۱۵ میلیارد تومان تفاهم‌نامه منعقد شده که در قالب ۲۲۳ پروژه اجرایی می‌شود گفت: تاکنون ۱۲۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان به اتمام رسیده است.

هنری تصریح کرد: به‌زودی نیز مجمع خیرین محرومیت‌زدایی و اشتغال در استان ایجاد می‌شود تا بخشی از اعتبارات پروژه‌ها توسط این مجمع تامین شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.