نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

فضای انقلابی مساجد خراسان جنوبی با اجرای برنامه‌های دهه فجر احیا میشود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه‌های تدارک دیده شده برای دهه فجر باید به گونه‌ای باشد که همه ابهامات برای نسل جوان برطرف شود گفت: فضای انقلابی مساجد خراسان جنوبی با اجرای برنامه های دهه فجر احیا شود.

آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با اعضای کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن تبریک ایام میلاد حضرت زینب(س) اظهار داشت: مجموع برنامه‌هایی که توسط افراد حاضر تدارک دیده شده برای دهه فجر برنامه‌های خوبی است که امید است اقدامات معناداری هم برگزار شود.

وی افزود: از اقدامات معنادار انسان متوجه می‌شود که جایگاه دهه مبارک فجر جایگاه مناسب و خوبی دارد و از سویی ایام الله دهه فجر امسال مقارن با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) است که حتما باید مدنظر باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برنامه ها باید به گونه‌ای باشد که بسیاری از ابهاماتی که برای مردم به ویژه نوجوانان و جوانان ممکن است پیش آمده باشد، باید شفاف شود و شناخت درست دوست و دشمن بر مبنای سلطه طلبی، استکبار، اعتقادات مردم بر اسلام و ارزش‌های دینی مشخص شود.

عبادی گفت: دهه فجر فرصتی است که باید محتواها هم از نظر اولویت و هم از نظر شاخصه‌های تبیین موضوعات به گونه‌ای باشد که در پایان هر جلسه مخاطب تشنه جلسه آینده شود و از نظر شیوه، نحوه کار و کیفیت تعیین کننده موضوعات کاملاً احساس شود.

وی بیان کرد: باید در برنامه‌ای تدارک دیده شده برای دهه فجر گم شده‌های خود را پیدا کنید و همه آن مقاصد را می‌توان در قالب اینها تهیه کرد به گونه‌ای که در این فرصت ده روزه بسیاری از ابهامات موضوعات را شفاف و شوق انگیز باشد و منشأ آن در روز ۲۲ بهمن مشهود باشد. 

امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: طرح و برنامه‌های امسال باید به صورت ویژه در نظر باشد و احیای حیات طیبه مساجد در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشد و آگاهی دهی و آگاهی پذیری در مساجد وجود داشته باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.