نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

دشمن تلاش می‌کند از کانال اقتصادی بر جامعه اسلامی ضربه وارد کند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه امروز دشمن تمام تلاش خود را با تبهکاران داخلی بر این گذاشته است که ضربه خود را از کانال اقتصادی بر جامعه وارد کند گفت: بیشترین آسیب را به فکر، فرهنگ و اندیشه جامعه می‌زند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با امام جمعه و جمعی از مردم دهستان درح شهرستان سربیشه اظهار داشت: انقلاب جمهوری اسلامی ایران ماهیت اصلیش، فرهنگی است.

وی با بیان اینکه هر آنچه که مستقیماً یا غیر مستقیم با فرهنگ تأثیر متقابل دارد جزو مسائل روز است افزود: اینکه مشاهده می‌کنیم رهبر انقلاب بر روی اقتصاد مقاومتی تاکید می‌کنند به دلیل این است که مسئولان اجرایی تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه شهرستان بیرجند بیان کرد: در شرایط کنونی دشمنان از رخنه اقتصادی با کمک عده‌ای از انسان‌های تبهکار داخلی شرایطی را فراهم کردند که از این ناحیه ورود پیدا کنند.

عبادی با بیان اینکه امروز دشمن تمام تلاش خود را با تبهکاران داخلی بر این گذاشته است که ضربه خود را از کانال اقتصادی بر جامعه وارد کند تصریح کرد: همچنین بیشترین آسیب را به فکر، فرهنگ و اندیشه می‌زنند.

وی با اشاره به اینکه زمینه آزادی تفکر زمانی است که اقتصاد به حدی برسد که بتواند فکر کند خاطرنشان کرد: اقتصاد چیزی است که ایستادگی جامعه متکی به آن است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه اقتصاد در زندگی فرد و جامعه نقش مهمی دارد یادآور شد: مراد از اقتصاد مقاومتی که امروزه در دنیا حرف اول را می‌زند این است که جامعه‌ای به خود متکی باشد.

عبادی با بیان اینکه، اینکه امروزه دشمنان بخواهند کشور ثروتمند و نمونه‌ای مانند ایران را برای ما درست کنند سخن نادرستی است که هرگز تحقق نمی‌یابد اظهار داشت: پیکره مردم ایران بهترین مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه اقلیت سیاسی بیگانه پرست جامعه را فلج می‌کند و از نظر فرهنگی نیز آنها جامعه را نابود می‌کنند افزود: مسئولان بی‌تفاوت با نگاه به بیگانه دردسر مردم جامعه شده‌اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه امروزه وظیفه و هدف اصلی همه ما رشد فکر، اندیشه و ایمان معنوی انسان است گفت: با این حال مسئله اقتصاد حرف نخست را می‌زند و ایران مستعد همه نیازها را جواب می‌دهد.

عبادی بیان کرد: کسانی در جامعه اختلاس‌های آنچنانی با سرمایه‌های مردم انجام می‌دهند و حقوق‌های نجومی و رانت خواری با سرمایه‌های مردم و ناکارآمدی با بالا آمدن نقدینگی‌ها ایجاد می‌کنند اما برای اشتغال مردم پول ندارند.

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون هر روز فتنه‌هایی بوده است  تصریح کرد: خوشبختانه مردم هوشیار و بصیر، دوست را از دشمن شناختند و در ۹ دی ماه فتنه‌ها را خاتمه دادند و کسانی که طرح و برنامه فتنه دارند بدانند مردم باز درک خواهند کرد و ۹ دی دیگری را ایجاد خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه اگر ریزش‌هایی در انقلاب پیش آمده رویش‌های انقلاب نیز بسیار زیبا بوده است.

عبادی خطاب به مردم درح و لانوی شهرستان سربیشه یادآور شد: مردم درح مردمی با ایمان، ولایت مدار و انقلابی هستند و برای حل مشکلات این منطقه آنچه که وظیفه ما است از هر موقعیت و مناسبتی که پیش آید چه با مسئولان اجرایی و چه با سایر مسئولانی که توان دارند برای پیگیری این آرمان‌ها استفاده خواهیم کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.