بیرجند؛نماینده ولی فقیه:

با آمادگی نظامی،دشمن را سر جایش میخکوب کنید

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیرو های مسلح باید با آمادگی نظامی،دشمن را سرجایش میخکوب کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در همایش تجلیل از پژوهشگران حوزه ی دفاعی استان گفت: اگر نیروهای مسلح, آماده و پا در رکاب بوده و علم و دانش لازم را داشته باشند, می توانند دشمن را سرجایش میخکوب کنند تا دست به جنایت نزند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه نیروهای مسلح تا جایی که می توانند باید خود را تجهیز کنند،افزود:نیرو های مسلح باید به گونه ای باشند تا دشمن بترسد و حتی خیال حمله و جنایت هم به سرش نزند.

وی با بیان اینکه اصل مکتب الهی بر اساس دوستی است و خداوند دشمن هیچ کسی نیست،گفت: کشتن ظالم یا قصاص در قتل و یا جنگ با مهاجم اگرچه به خونریزی منجر می شود ولی عین دوستی است زیرا که هدف هدایت فرد است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: پژوهشگران و محققان موجب اقتدار هستند و پاداششان از رزمنده در میدان جنگ نیز بیشتر ست.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه امروز،دنیا مسابقه ی علم و صنعت است،گفت: ای کاش علم به دست نااهلان و ستمگران نمی افتاد تا علم به طور مطلق به نفع بشر استفاده می شد.

وی با بیان اینکه صنعت،سرنوشت اصلی را ر قم می زند،افزود: تنها کسانی می توانند حیات خود را حفظ کنند که از این نظر پر قدرت باشند و نیروهای مسلح نیز برای بقای خود باید با دنیای صنعت سازگار شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.