سازمان سنجش

كارت ورود به جلسه كارشناسي ارشد ٩٧

سازمان سنجش:کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ از روز دوشنبه سوم اردیبهشت توزیع می‌شوداین آزمون در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

بر اساس جدول زمان بندی منتشر شده از سوی سازمان سنجش ، داوطلبان می توانند از تاریخ رویدادهای مهم آگاه شده و برنامه ریزی خود را انجام دهند . یکی از این رویدادها دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷می باشد که چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون ارشد ۹۷ قابل دریافت است . کلیه داوطلبانی که در ثبت نام کارشناسی ارشدو یا مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۷ ، فرم ثبت نام آزمون را تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت نموده اند می بایست در زمان تعیین شده برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۹۷ اقدام نمایند . در ادامه به بررسی زمان و جزییات مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۷می پردازیم . 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۷

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش داوطلبان لازم است از روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۹۷ با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد ۹۷و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند . با توجه به یکپارچه شدن کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد  ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد نیز می بایست در همین زمان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد در آزمون جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت نمایند .  

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.